دریافت فایل(پهنای باند)

پهنای باند/پهنای باند,تحقیق پهنای باند,مقاله پهنای باند,پهنای باند چیست,پهنای باند اختصاصی/1688669/dj
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پهنای باند آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقاله - با 29 صفحه مفید و مجزا در قالب وورد

نمونه متن :

دستيابي به پهناي باند بيشتر

دستيابي به باندهاي پهن كم هزينه تر در بريتانياي كبير به طور فزاينده اي رو به گسترش نهاده است . تماسهاي سريع و دائمي علاوه بر برخورداري از مزاياي فراوان ، مخاطراتي را نيز با خود به همراه دارند لكن به منظور دستيابي به موفقيت و رشد تجارت آن لاين ، وجود آن امري اجتناب ناپذير و ضروري مي نمايد . مجله PC قصد دارد در اين نوشتار به بررسي سرويسهاي باند پهن موجود در بازار پرداخته و مشكلات احتمالي كاربران جهت مجهز شدن به اين سيستمها را مورد ارزيابي قرار دهد .

تجارت الكترونيكي هنوز به طفلي نوپا مي ماند كه موفقيت آن مستلزم دستيابي به اينترنتي كم هزينه ، سريع و هميشگي مي باشد . از عمر دسترسي بـه بـاند پـهن بيـش ازچـندين دهه اي اسـت كه مي گذرد لكن تنها چند سالي است كه كاربران بر اهميت آن واقف شده اند . امروزه به واسطه باب شدن تماسهاي كابلي و DSL و همچنين ظهور دوران دستيابي ماهواره اي با رشد و توسعه بيشتري در اين مقوله مواجهيم . لكن با تمام اين اوصاف و بنا بر تحقيقات صورت گرفته توسـط شركت كابل NTL ، هنوز 69% از جمعيت بريتانياي كبير از مفهوم ارتباطات باند پهن تعريف و ذهنيت دقيقي ندارند .

تشريح موضوع :

اگر بخواهيم تعريفي از باند پهن ارائه دهيم مي توان گفت كه : با ند پهن عبارت است از چند كانال انتقال داده بر روي يك خط واحد . اين نوع انتقال داده به كلي متمايز با باند پايه كه صرفاً به انتقال يك پيام در يك زمان مبادرت مي ورزد ، مي باشد . تماس كاربران از طريق شماره گيري تلفني (l up ) نمونه اي از اين دست از تماسها ( باند پايه ) مي باشد . ما در اين نوشتار به بررسي سرويسهايي كه ار سرعت بارگيري اي حداقل حدود 128 كيلوبيت در ثانيه برخوردارند مي پردازيم . اغلب سرويسهاي باند پهن داراي تعرفه و نرخ يكساني بوده و برحسب دقيقه محاسبه نمي شوند ، اما همواره استثنائاتي وجود دارد كه از جمله آنها مي توان به تماسهايISDN اشاره كرد

با وجود اينكه كماكان امكان ارائه خدمات آن لاين از طريق تماسهاي dialup در تجارت ، به ويژه در نرخ خرد آن وجود دارد اما مي توان گفت كه به طور حتم آينده از آن باندهاي پهن مي باشد . با توجه به مزاياي تماسهاي سريع و هميشگي باند پهن ، به نظر مي رسد كه ديگر صرفاً متكي بر تماسهاي باند پايه نخواهيم بود . با ند پهن به سايتهاي وب اجازه دستيابي به امكاناتي همچون ويدئو و صوت و يا خدمات ديگري نظير كنفرانس دهي ويدئويي و كارهاي مشاركتي را مي دهد .

تأمين كنندگان سرويسهاي كاربردي (ASP) نيز به لطف دسترسي گسترده به باندهاي پهن با رشد فزاينده اي در دنياي تجارت كنوني مواجهند . طي سالهاي آتي ، شركتهاي نرم افزاري قصد دارند تا به جاي خريد بسته هاي نرم افزارسنتي ، زمينه دستيابي نرم افزاري شركتها به سرورهاي توليد كننده و احياناً استفاده از آنها را فراهم سازند . اين امر سبب دستيابي شركتها به آخرين نرم افزارهاي موجود با هزينه اي كم و بالتبع ممانعت از بهره برداري غير مجاز از نرم افزارها مي گردد .

مكان :

كماكان و تا زمان گسترش دستيابي پهناي باند با مشكلات زياد و اجتناب ناپذيري مواجهيم . مكان يكي از بزرگترين مشكلات در كوتاه مدت به نظر مي رسد . DSL ، كابل و تاحدي دستيابي به خطوط استيجاري چه به لحاظ هزينه و چه به لحاظ محدوديتهاي تكنولوژي- با محدوديتهايي مواجه است . در حال حاضر تنها 26% از مردم به سرويسهاي DSL دسترسي دارند و اين رقم حداقل تا پايان سال 2002 به 80% نخواهد رسيد . از جمله محدوديتهاي مكاني ميتوان به محدوديت ، به واسطه تداركات نصب شبكه اشاره كرد .تنها سرويس پهناي باندي كه مستقل از مكان مي باشد ، ماهواره است كه البته آن نيز با محدوديتهاي upload ( بارگذاري ) سرور مواجه است .

دومين مشكلي كه در زمينه توسعه پهناي باند با آن مواجهيم ، خود صنعت ارتباط از راه دور و سرعت BT است كه به ديگر شركتها امكان دستيابي به تبادلات ارزشمند را مي دهد . تا زمان انتشار اين مقاله ، برخي از ISP ها از جمله AOL پيگير انجام يك سري اقدامات حقوقي بودند تا BT را وادار كنند به طور داوطلبانه از انحصار تك قطبي خدمات local loop ( خط محلي ) دست بكشد .

آرام اما اجتناب ناپذير :

به هر تقدير چه به اين سيستم مجهز باشيد و چه نباشيد ، آيند ه از آن پهناي باند است و با تغييرات اينترنت استفاده بهينه تر از سرعتهاي موجود ارائه مي گردد . لذا كاربراني كه كماكان بر استفاده از تماسهاي باند پايه اصرار مي ورزند ، از اين روند رو به شتاب عقب مي افتند . اينترنت به واسطه معرفي وب ، با دومين تحول بزرگ خود روبروست ، لذا شركت شنما از هم اكنون مي بايست خود را آماده اين تغييرات كند .

چارت تصويري فوق به شما در انتخاب فناوري مناسب با كارتان كمك خواهد كرد . البته برخي از عوامل تأثيرگذار همچون برخورداري از سطح گارانتي خدمات ، انتخاب را مشكل خواهد كرد . اما يك چيز قطعي است و آن اينكه در صورتيكه در فاصله اي دور قرار داريد ، ماهواره تنها انتخاب مناسب شما خواهد بود ...مطالب دیگر:
پاورپوینت آشنایی با تاریخچه آب انبارپاورپوینت بررسی آثار باستانی اصفهانپاورپوینت آشنایی با باغ سازی ایرانیپاورپوینت بررسی اصول طراحی فضای داخلی بیمارستان پاورپوینت تحلیل و بررسی گرمابهپاورپوینت زندگی نامه و آثار سانتیاگو کالاتراواپاورپوینت بررسی مفاهیم عرصه بندی موزهپاورپوینت بررسی بنای شمس العماره در معماری قاجارپاورپوینت بررسی هنر در فرهنگ اسلامى پاورپوینت سازمان ها و ادارات مجازيپاورپوینت سيستم هاي اطلاعاتي مديريت پیشرفتهپاورپوینت سیستم قلب و گردش خونپاورپوینت سیستم کانبانپاورپوینت ظرفیت حرارتی مصالحپاورپوینت مرمت ابنیه تاریخیپاورپوینت مرمت و تحلیل فرهنگسرای بهشت مشهدپاورپوینت معماری اسلامی تحلیل قبه الصخرهپاورپوینت مسجد جامع دمشقپاورپوینت معماری عصار خانهپاورپوینت معماری مدرن متاخرپاورپوینت مقاله مهندسی فاکتورهای ارگونومی در سالن های سینماپاورپوینت نقد بنای تالار شهر لندنپاورپوینت نگاهی بر زاها حدیدپاورپوینت تعیین نفوذ پذیری زمین با آزمایش های برجاپاورپوینت آشنایی با معماری باغ های ایرانی