دریافت فایل(پاورپوینت درباره ووشرری بانکروفتی)

پاورپوینت درباره ووشرری بانکروفتی/پاورپوینت,ووشرری بانکروفتی,فیلاریازیس بانکروفتی,وشرریازیس/1688561/dj
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره ووشرری بانکروفتی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 37 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

چرخه ی زندگی

انسان تنها میزبان قطعی کرم است و انتقال عفونت نیاز به گونه های مناسب پشه دارد کرمهای بالغ ماده به طول 10ـ 8 سانتی متردر عروق لنفاوی و میکروفیلرها در خون و لنف زندگی می کنند. کرمهای بالغ نر و ماده به صورت کاملا پیچ خورده در گره های متسع عروق لنفاوی و سینوسهای غدد لنفاوی قرار دارند. طول زندگی ووشرریا بانکروفتی در انسان، قریب به 5 سال تخمین زده شده است.میکروفیلرها که در طی خونخواری پشه وارد بدن آن شده اند به عضلات مهاجرت می کنند. پس از 20ـ 6 روز رشد، لاروها از عضلات خارج شده و با ایجاد آسیب های قابل توجهی به خرطوم پشه می روند. وجود 3 میکروفیلر در هر میلی متر مکعب خون مطلوب ترین میزان عفونت را در پشه ایجاد می کند. 5/0 میکروفیلر در هر میلی متر مکعب باعث ایجاد عفونت نمی شود و 10 میکروفیلر در هر میلی متر مکعب خون، باعث مرگ پشه می شود.

مطالب دیگر:
6 مقاله با موضوع پیاده مداری در فضای شهری-بخش دوم (فایل word قابل ویرایش)4 مقاله با موضوع خیابان شهری مبانی و اصول-بخش اول (فایل word قابل ویرایش)4مقاله با موضوع خیابان شهری مبانی و اصول-بخش دوم (فایل word قابل ویرایش)3 مقاله با موضوع: دیوار سبز در معماری8 مقاله با موضوع سیستم فتوولتائیک در معماریرساله کارشناسی ارشد معماری با عنوان «طراحی خانه موسیقی با نگاه به روانشناسی محیطی و با هدف ارتقاء حس تعلق شهروندان» (فایل word قابل ویرایش)پروژه کارآفرینی تاسیس کافی نتدانلود کتاب گوهرشناسی3 مقاله با موضوع شهر جدید هشتگرد8 مقاله با موضوع شهرهای جدید- بخش اول(فایل word قابل ویرایش)7 مقاله با موضوع شهرهای جدید- بخش دوم(فایل word قابل ویرایش)پاور پوینت آشنایی با صنایع دستی آثار هنری فلزی5 مقاله با موضوع طراحی معماری خانه سالمندان2 مقاله با موضوع کاشیکاری در معماری اسلامی(فایل word قابل ویرایش)5 مقاله با موضوع مبلمان شهری(فایل word قابل ویرایش)6 مقاله با موضوع: مطالعات موردی در خیابان‌های شهری- بخش اول(فایل word قابل ویرایش)5 مقاله با موضوع: مطالعات موردی در خیابان‌های شهری- بخش دوم(فایل word قابل ویرایش)101-روشی نوین برای طراحی لرزه ای دیوارهای خاك مسلح برپایه تغییر مكان102-طراحی بهینه شبكه های دولایه تخت با استفاده از الگوریتمهای CS HBB-BC104-اثر خمش بر روابط طراحی مدل اندركنشی قاب و ورق فولادی در دیوارهای برشی فولادی با ورق نازك105- بررسی و تحلیل مشخصه های كمی و كیفی فاضلاب خام به منظور تعیین مبانی طراحی تصفیه خانه های جدید - مطالعه موردی تصفیه خانه فاضلاب تبریز2 مقاله با موضوع معماری ترکمن(فایل word قابل ویرایش)6 مقاله با موضوع معماری و شهرسازی شوشتر(فایل word قابل ویرایش)5 مقاله با موضوع موسیقی و معماری(فایل word قابل ویرایش)3 مقاله با موضوع نور در فضاهای آموزشی(فایل word قابل ویرایش)